';
tektura studio
PORTFOLIO  |  OFERTA  |  STUDIO  |  KONTAKT

Tektura Studio powstało w 2013 roku i od tego czasu udało nam się z sukcesem zrealizować kilkadziesiąt projektów wnętrz zarówno dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych oraz wiele projektów architektonicznych od przygotowania dokumentacji budynków istniejących takich jak Ambasady czy Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej po projekty budowlane domów jednorodzinnych. Zakres naszych usług jest obszerny. Działamy kompleksowo. Projektujemy budynki oraz ich wykończenie i wyposażenie. Zależnie od potrzeb naszych klientów przygotowujemy projekty w zakresie koncepcyjnych, wykonawczych dodatkowo oferujemy nadzór nad realizacją prac. Przygotowujemy projekt wnętrza wraz z pełną dokumentacją projektową przed przystąpieniem ekipy do prac remontowych zdejmując tym z klienta ciężar podejmowania ważnych decyzji w trakcie trwania prac i pod napięciem czasu. Zarządzamy remontem, zakupami, dostawami, służymy radą i pomocą.

Przygotowane przez nas projekty charakteryzują się dopracowaną funkcją i przemyślanymi rozwiązaniami. Skrupulatnie przygotowujemy każdy projekt i dbamy o jakość realizacji.

Współpracujemy z zespołem sprawdzonych fachowców, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko, terminowo i perfekcyjnie przełożyć nasze projekty i wizualizacje na codzienną domową rzeczywistość. Na pierwszym spotkaniu bardzo wiele czasu poświęcamy na rozmowę z naszymi klientami: jak spędzają czas, jak lubią mieć zorganizowaną przestrzeń wokół siebie, co cenią, a co ich drażni. Wierzymy, że wnętrza nie powinny być wyłącznie piękne, ale przede wszystkim służyć mieszkańcom i spowodować, że poczują się w nich wyjątkowo. Kiedy mamy już opracowany projekt funkcjonalny, staramy się zaproponować rozwiązania, które sprawią, że dom czy mieszkanie przestanie być wyłącznie katalogowym wnętrzem, a nabierze charakteru i oryginalności. Szukamy ciekawych, nietypowych rozwiązań, gramy światłem i kolorem, ale przede wszystkim staramy się maksymalnie dopasować do oczekiwań i gustu naszych klientów. Nie oceniamy, nie namawiamy, podpowiadamy i wskazujemy. Uważamy, że każdy z naszych klientów ma swój niepowtarzalny styl – pomożemy go odkryć i przełożyć na charakter wnętrza

Katarzyna Denst założycielka Tektura Studio.
Posiada wykształcenie architektoniczne i budowlane. Absolwentka Uniwersytetu Techniczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. W pracy łączy wyobraźnię i wyczucie stylu z dużą dbałością o szczegóły i wiedzą techniczną, która pozwala prowadzić nawet najbardziej skomplikowane projekty od pierwszego szkicu do montażu ostatniej lampki. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, śledzi najnowsze trendy i rozwiązania wnętrzarskie, nieustannie poszukując rozwiązań na miarę oczekiwań klientów.

tektura studio katarzyna denst